15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.com 300

ingilizce yabancı Şarkılar 2019’un En çok dinlenen hit müzik listesi dinle


Tam kafadengi ingilizce en çok dinlenen ve en güzel yabancı 2018 ve 2019 hit şarkılarından oluşan on numara beş yıldız bir müzik listesi. Kesinlikle dinlemelisin !

Ücretsiz ingilizce şarkılar

Müzik evrenseldir ve her ne kadar dinlerken İngilizce bilinmese dahi getirdiği duygu ve düşünceler ile bambaşka bir his yakalanabilmektedir. Üstelik bu konuda yabancı müzik seçeneği dahilinde farklı ingilizce şarkı türleri de bulunmaktadır. Bu müzik türleri duygu yoğunluğunu ve bulunan ortama bağlı olarak kişisel tercihler kapsamında seçim yapılıp dinlenebilmektedir. Önemli olan müziği yakalamak ve istenilen ruh hali kapsamında bir tercih yaparak şarkıları dinlemektir.

Bedava yabancı şarkılar

Bu konuda oldukça zengin bir seçenek kapsamında ingilizce şarkılar olduğunu söylemek mümkündür. Bunlar içerisinde en çok ilgi çeken pop müzik çeşitleridir. Özellikle dünya çapında çok fazla ünlü şarkıcı bulunmakta ve şarkıları milyonlarca kişi tarafından her gün dinlenmektedir.

Arkasından rock müzik gelmektedir ve en çok da Amerika ile İngiltere kökenli olarak dünya çapında ünlü gruplar bulunmaktadır. Diğer taraftan metal ve Punk seçenekleri de yine özel dinleyeceğiz sahiptir ve daha sert daha vurgulu şarkılarla içerideki bütün baskı rahatlıkla dışarı çıkarılabilmektedir.

En Güzel ingilizce Şarkılar

 • Clean Bandit ft. Demi Lovato – Solo
 • In My Mind – Dynoro, Gigi D’Agostino
 • I Don’t Mind – ilkan Gunuc & Osman Altun ft.Sophie
 • Count On You – Deepforever ft. iarina
 • I Lost in istanbul – Brianna

Farklı ingilizce müzikler

İngilizce şarkı türleri elbette bununla sınırlı kalmıyor. Özellikle 80’lerden sonra Amerika’da çok fazla ilgi gören ve kökeni buradan başkenti Hip-hop müzik de hala popülerliğini koruyor. Diğer yandan daha sakin bir etki yapan klasik ve caz müzikler de çok fazla dinlenmektedir. Tabii duygu yoğunluğu fazla olan daha ağır müzikler de yine tür olarak günümüzde dinlenen seçenekler arasında yer alır.

yabancı müzik
yabancı müzik dinle

Yabancı şarkılardan denk gelip te beğendiğiniz , özellikle olmazlarınız arasında olan şarkıları müzik listemize eklememiz için aşağıdaki yorum formu aracılığı ile bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca harici görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmayı ihmal etmeyiniz . Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır 🙂

Müzik listesini beğendi iseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Keyifli dinlemeler…

Önceki Liste
Canlı radyo dinle [ 2018 Pop , Slow, Arabesk , Yabancı ]
Sonraki Liste
Karışık Türkçe Şarkılar 2018 Müzik Listesi { Sürekli En Yeniler }

5 Yorumlar

 • 17 Ağustos 2018 at 17:53
  burak

  on numara beş yıldız şarkılar olmuş . yabancı müzik fevkalade

  YANIT
 • 27 Eylül 2018 at 09:29
  ahmet

  yabancı müzik tutkunu olarak söylüyorum cidden kaliteli şarkıları toparlamışsın güzel çalışma.

  YANIT
 • 15 Ekim 2018 at 17:14
  veysel

  İnna’nın gimme gimme şarkısını tümüne bedel bence… Allah’ım bu nasıl bir ses? Bu nasıl güzellik? Ayakta alkışlıyorum.

  YANIT
 • 15 Ekim 2018 at 17:17
  şahsenem

  1 ve 7 numara gerçekten de efsane şarkılar… İddia ediyorum bu şarkılar 100 sene sonra bile dinlenecektir. 1 ay sonra unutulup giden şarkılarla kıyaslamayın.

  YANIT
 • 21 Ekim 2018 at 12:39
  tuana

  Güzel bir liste hazırlamışsınız. Okula giderken otobüste hep dinliyorum. Sayenizde kesintisiz ve kaliteli bir şekilde dilediğim tarzda müzikleri dinleyebiliyorum. Sizden tek ricam Bulgar asıllı olduğum için Bulgar müzikleri diye de bir liste yapmanızı istiyorum.

  YANIT

CEVAP BIRAKIN