13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.com 300 true

Kürtçe Şarkılar 2019’Un En Güzel 50 Şarkısını dinle

Kürtçe müzik dinlemeyi sevenler için 2019 un en güzel kürtçe şarkılarından oluşan tam 50 şarkıyı müzik listesi şeklinde dinleme imkanı sunuyoruz. Tamamen reklamsız ve ücretsiz en çok dinlenen karışık kürt müziklerini zahmetsiz bir şekilde dinle !.

Güzelim ülkemizin değişik kültür & sanat değerlerini yansıtmaya devam ediyoruz. Siyasi ögelere yer verilmeyen kürtçe şarkılardan en çok rağbet görenleri müzik listesi şeklinde derlemeye çalıştık. Açıkçası bu konuda pek iyi olmadığım için bir arkadaşımdan yardım aldım . 50 şarkılık bir arşiv düzenlemek oldukça zaman alıcı bir durum . Ancak buna sonuna kadar değidiğini düşünüyorum . Arkadaşım faruğa katkılarından dolayı teşekkür ediyorum .

en güzel kürtçe şarkılar müzikler dinle
en güzel kürtçe şarkılar müzikler dinle

Kürtçe potpori müziklerinden dengbej’lere Halay müziklerinden aşk için yazılmış duygusal şarkılara kadar birçok esere listemizde yer verdik. 

Bu listemize beğendiğiniz şarkıları dahil etmemiz için aşağıdaki yorum formundan önerilerinizi iletebilirsiniz. Destek için bu sayafayı sosyal medya kanallarınızda paylaşabilirsiniz.

Önceki Liste
Yabancı Hüzünlü şarkılardan 2019’in en duygusalları
Sonraki Liste
Ankara Oyun Havaları 2019 Düğün Halay Müzikleri

0 Yorumlar

CEVAP BIRAKIN

error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !