13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.com 300 true

Demet Akalın 2019 Yeni Albüm Şarkıları Dinle

Türkçe pop müziğin kraliçesi Demet Akalın ‘ın en güzel ve en sevilen 2019 son albüm ve şarkılarını müzik listesi şeklinde dinlemeye davetlisin. Güzel sanatçıya ait top 20 listelerinde sıkça boy gösteren şarkıların yer aldığı ve tamamen ücretsiz dinleme imkanı sunulduğu bu sayfada ; Aynı zamanda mobil cihazlarınız ile de tarayıcınızdan girerek arkaplanda müzik dinleme kolaylığı yaşıyabilirsiniz.

demet akalin sarkilari
demet akalin sarkilari

Demet Akalın Türkçe müzik kültürüne ayrı bir değer katmış kendisini çok sevdiğim ve büyük bir hayranlık duyduğum yegane sanatçılardandır. Dinlemeye değer bir ses olduğunu düşündüğüm için seçkin şarkılardan bir liste hazırlamaya karar verdim. Burada tanıtım maksadı ile yayınlanmış olup kesinlikle herhangi bir indirme işlemine tabi tutulmamaktadır. Beğendiğiniz şarkılarını itunes gibi çeşitli platformlardan satın alabilirsiniz.

Ayrı video kliplerini izlemek isteyen arkadaşlar için ne yazık ki henüz böyle bir seçeneğimiz bulunmadığından youtube aracılığı ile izleyebilirler.Bu konuda yakın zamanda playere entegre bir sistem ile müzik dinlerken videoklibinide izleme olanağı sunulacaktır.

Bu şarkıları beğenen arkadaşlarım sağ tarafta bulunan sosyal paylaşım butonlarından faydalanarak paylaşabilirler. Keyifli dinlemeler…

Önceki Liste
Tarkan 2019’da Yeni Çıkan Albüm Şarkıları Dinle
Sonraki Liste
Buray Şarkıları 2019 Yeni Çıkan Albüm Dinle
error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !