13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.com 300 true

2019 Arabesk Şarkılar Dinle – Efkarlı Türküler


Efkarlı damar en ağır 2019 arabesk müzik dinlemeyi seven arkadaşları serice buraya alalım 🙂 . En güzel en damar arabesk 2019 şarkılar’a özel yepyeni bir liste oluşturduk. Arabesk şarkılarda bulmayı umduğunuz bütün hüzünlü güzellikleri bu listede bulabileceğini düşünüyorum.

Efkarlı Şarkılar

intizar dan azer bülbüle , adnan şenses ten ümit besen’e uzanan onlarca müzik . Hüzünlü akşamlarınıza eşlik edecek bazen sadece bi bankta otururken bazende iki kadeh tokuştururken size eşlik edecek bu güzel şarkıları mutlaka dinlemenizi öneriyorum. Şarkı önerileirnizi dikkate alarak bu müzik listesini sürekli güncellemeye devam edeceğiz. Yüksek kalitede dinleme olanağı sunan playerimiz ile müziğin tadına sonuna kadar doyacağınız bir müzik ziyafeti olacağına inanıyoruz.

arabesk müzikler sarkilar
arabesk müzikler sarkilar

Arabesk müzik

Arabesk müziğin kökeni 1900’lu yıllara dayanmakta olupoldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Çeşitli halk müziklerinin harmanlanması ve türk müziğinin batı ile kaynaşması sonucunda ortaya çıkmış bir müzik türüdür.İçeriğinde hüzün aşk ve duygusal temalar işlenmektedir. Bu anlamda arabesk müzik popüler kültürde belirli bir ağırlığı olmakla birlikte oldukça kaliteli bir yer edinmiştir.

İnsanlar bu müzik türünü en çok duygu yoğunluğu içeren anlarda dinlemeyi sevmekte olup çeşitli durumlarda kendilerine eşlik eden bir araç olarak kullanmaktadır. Örnek verecek olursak ; Sevgilisinden ayrılan birgenç ten tutunda iflas etmiş bir yetişkine, boşanmış bir çiftten tutunda duygusal bir organizasyonda veya bir akşam yemeğinde … Kullanım alanı oldukça yaygın ve çeşitlidir. Arabesk şarkılar kimilerimiz için adeta vazgeçilmedir.

Dinlediğiniz şarkıların ilgili sayfalarını sosyal medya kanallarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz . Keyifli dinlemeler dileriz..

Kategori:Arabesk Müzik
Önceki Liste
En Güzel Arapça Müzikler 2019’un en popüler şarkıları
Sonraki Liste
Buray Şarkıları 2019 Yeni Çıkan Albüm Dinle

2 Yorumlar

 • 15 Ekim 2018 at 17:11
  Ersin

  Neden saçların beyazlamış arkadaş… Bu şarkıyı her dinlediğimde kendimden geçiyorum. Adnan Şenses’i sevmem ama bu şarkıya resmen hayat vermiş.

  YANIT
 • 21 Ekim 2018 at 12:14
  ihsan

  Çok güzel parçalar fakat sizden İbrahim Tatlıses ile Müslüm Gürses’in şarkılarına da ağırlık vermenizi rica ediyorum. Malum arabesk deyince akla ilk gelen 3 isimden 2’si bunlar…

  YANIT

CEVAP BIRAKIN

error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !