13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.com 300 true

2000’lerin En Güzel Türkçe Pop Şarkıları dinle

2000’li yılların en güzel ve en çok dinlenen Türkçe Pop şarkılarından seçtiğimiz birbirinden muhteşem 20 şarkıyı müzik listesi şeklinde ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Eskiden türkçe pop

Hakan pekerden deniz seki ‘ye zamanının en iyi sanatçıları şüphesiz ki 2000’li yıllarda oldukça kaliteli eserler sunmuş ve dinleyicilerine güzel bir müik ziyafeti sunmuştu. Sizde benim gibi zamanı durduran ve güzel şeylerin zaman kavramını aşıp ölümsüzleştiğini düşünenlerdenseniz bu şarkıların değerini biliyorsunuzdur.

2000 ler türkçe pop şarkılar
2000 ler türkçe pop şarkılar

Kaliteli bir eser herzaman değerini korur ve dinleyiciye herzaman keyif verir. Şahsen bu zamanda artık kaliteli eser sunabilen çok az sanatçı olduğunu düşünmeden edemiyorum. Bir nakaratı 50 defa tekrar edip kalitesiz cümleler ve modern müzik ile harmanlayarak ünümüze sunmaları çok büyük bir kayıp.

Nitekim hergün yeni bir albüm yeni bir single çalışması ve yeni bir sanatçı türemekte . Peki bunlar gerçekten sanat değeri taşıyormu ? . Umarım sanat’ın sadece trend olmakla veya çıktığı esnada satış rekorları kırıp ardından tarihin tozlu raflarına kaldırılmasından ibaret olmadığını anlarız ve bu çalışmalara gerektiği kadar değer verip bu doğrultuda eserler ortaya koyarız.

Bğendiğiniz listeleri sosyal medya kanallarınızda paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler..

Önceki Liste
Demet Akalın 2019 Yeni Albüm Şarkıları Dinle
Sonraki Liste
Deniz Seki 2019 Yeni Çıkan Albüm Şarkıları Dinle

0 Yorumlar

CEVAP BIRAKIN